O nás

Naše společnost vznikla z lásky k řece Vltavě a z touhy nabídnout obyvatelům i návštěvníkům Českých Budějovic nevšední zážitky na vodě. Příběh naší firmy začal před několika lety, kdy jsme se poprvé plavili po Vltavě a uvědomili si, jak úžasné a nevyužité možnosti tento vodní tok nabízí.

Naším snem bylo propojit krásu řeky s pohostinností a pohodlím, a tak jsme se rozhodli založit plavbybudejovice.cz. Od té doby jsme se stali neodmyslitelnou součástí města a jeho okolí, přinášejíc radost a dobrodružství stovkám turistů a místních obyvatel. Naše loď Vojtěch LANNA Junior spojuje České Budějovice s Hlubokou nad Vltavou a Purkarcem, a to od června do září dle jízdního řádu. V rámci městské hromadné dopravy provozujeme dvě pravidelné lodní linky, které vám umožní objevovat krásy města z neobvyklé perspektivy.

Ideálním zákazníkem naší společnosti jsou turisté, kteří touží po autentickém zážitku, a rodiny s dětmi, které chtějí strávit nezapomenutelné chvíle na vodě. Naše plavby jsou skvělým způsobem, jak prozkoumat město a jeho okolí, ať už formou komentovaných vyhlídkových plaveb, nebo tematických plaveb po Malši a Vltavě. Pro ty, kteří hledají aktivní trávení volného času, nabízíme půjčovnu šlapadel, veslic a paddleboardů.

Čím se odlišujeme od konkurence? Jsme jedineční svou komplexní nabídkou služeb a osobním přístupem k našim zákazníkům. Plavbybudejovice.cz e více než jen přeprava; je to zážitek, který kombinuje krásu přírody s historickým dědictvím a moderním komfortem. Naše posádka je vždy připravena zajistit, aby vaše plavba byla nezapomenutelným zážitkem plným pohody a radosti.

Vyberte si nás pro vaše příští dobrodružství a objevte krásy Českých Budějovic a jejich okolí z perspektivy, kterou byste jinak nikdy neměli šanci zažít.

Těšíme se na vás na palubě!

Partneři projektu